Odpovědný za obsah, vydavatel

STEGO Elektrotechnik GmbH
Kolpingstraße 21
74523 Schwäbisch Hall
Germany

Phone +49 (0)791 95058-0
Fax      +49 (0)791 95058-45
E-Mail info@stego.de

Registration: Amtsgericht Stuttgart, HRB 571579

VAT Number: DE224416201
DUNS- / D&B-No.: 33 164 2335

Jednatelé společnosti

Dipl.-Ingenieur (FH), Elmar Mangold
Mikhail Volkov

Právní doložka

Copyright

Všechna práva vyhrazena. Loga, firemní loga, fotografie a design se nesmí používat k vlastním účelům a neomezeně podléhají právům majitelů resp. zdrojů příslušných autorů, obrázků, obchodních značek.

Vyloučení odpovědnost

Obsahu našich internetových stránek věnujeme pečlivou pozornost. Bohužel, nemůžeme zcela vyloučit chyby resp. nesprávné údaje. Přestože je obsah pravidelně kontrolován a aktualizován, STEGO Czech s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost ani záruku za kvalitu, správnost nebo úplnost údajů. Děkujeme za upozornění na chybné údaje.

Výhrada změn

STEGO Elektrotechnik GmbH si vyhrazuje právo provádět kdykoliv a bez předchozího ohlášení opravy, změny a rozšiřování obsahu nebo designu internetových stránek. Stahování datových listů resp. souborů na vlastní nebezpečí. STEGO Czech s.r.o. nepřebírá žádou odpovědnost za škody, které vzniknou přímo nebo nepřímo jako důsledek stahování nebo používání stažených souborů.

Utajení údajů

S údaji, které nám poskytnete nakládáme jako s přísně důvěrnými. Údaje ukládáme a zpracováváme za účelem zaslání požadovaných podkladů.

Odkazy na jiné webové stránky

Výslovně prohlašujeme, že nepřebíráme jakoukoli odpovědnost za obsah jiných stránek, na které pomocí hyperlinků odkazujeme. STEGO Elektrotechnik GmbH se výslovně distancuje od obsahů všech odkazovaných stránek, na které se můžete dostat z naší internetové prezentace. Odpovědnost za obsahy takovýchto stran je vyloučena.

Všeobecně

Návštěvou těchto internetových stránek uznáváte výše uvedené podmínky za závazné.

TYPO3-Programming and TYPO3-Hosting

cron IT GmbH - www.cron.eu
D-74564 Schwäbisch Hall
Tel: +49 (0) 7907/942 96-0
E-Mail: info@cron.eu