Celosvětová ochranapro ohroženou elektroniku
Celosvětová ochranapro ohroženou elektroniku
Celosvětová ochranapro ohroženou elektroniku

Novinky
firmy STEGO

Získejte více informací o produktech a současném vývoji v tomto odvětví.

STEGO výrobky jsou k dispozici na EPLAN

EPLAN je elektrotechnický software, který nabízí inovativní možnosti pro plánování, dokumentaci a řízení elektrických konstrukčních projektů. EPLAN doplňuje elektrický konstrukční software podporou mezioborového inženýrství z oblasti kapalin a procesního inženýrství pro optimalizaci designu skříně rozvaděče. Vedle elektrického CAD softwaru, nabízí EPLAN širokou škálu poradenských služeb, včetně integrace, procesního poradenství, standardizace a automatizace.

K EPLAN

Maximálně univerzální - nový Dveřní spínač DS 013

STEGO vyvinulo dveřní spínač, který zaujme svým rychlým, snadným a flexibilním umístěním. Pro více informací klikněte zde.

Nejlepší ve své třídě: STEGOJET

STEGOJET SJ 019 je náš nový produkt, který je určen pro přesné chlazení tepelných zdrojů a pro prevenci vzniku tepelných kapes. Pokud se chcete dozvědět více o problematice optimálního způsobu chlazení a výhodách STEGOJETU, klikněte zde.

Lepší výsledky se správným zařízením. Nový teplovzdušný ventilator HVI 030

Výběr správného komponentu je dnes, více než v minulosti klíčovým faktorem s ohledem na stále se zvyšující požadavky na Vaše aplikace. STEGO přivádí na trh nový teplovzdušný ventilátor nabízející nejvyšší možnou variabilitu: HVI 030 ve třech výkonnostních verzích 500, 600 a 700 wattů, dva různé způsoby upevnění včetně volby ventilátoru. Klikněte zde pro více informací o teplovzdušném ventilátoru HVI 030.